| Cristinuș24 a întrebat:

Hei! Credeți ca in anul acesta la admiterea la licee( a 9a) va scadea media de intrare?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

La unele licee va scadea iar la altele va urca. Oricum diferentele vor fi de doar cateva zecimale fata de anul trecut,

| AC4S4 a răspuns:

Da, mediile de anul acesta vor fi asemănătoare cu mediile din 2016 sau 2014, adică mult mai mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mediile scad ca in fiecare an cu câte puțin. Dar daca liceul are media 8 și tu ai media 7 40 sa nu te aștepți ca intri (exemplu) dar dacă media ta este mai mica decât cea a liceului cu câteva sutimi va scădea. Mult noroc și sa intri unde vrei tu

| Ionut58282856 a răspuns:

Media de intrare e ce ai obtinut tu, nu ai de unde sa stii. Mie personal intrebarile astea mi se par spam.