| sara1voicu a întrebat:

Hei hei. Stiti ceva ce as putea sa iau pentru memorie care chiar functioneaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memoplus, lecitina, ginko biloba dar nucile sunt mai eficiente decat toate la un loc, bineinteles daca le consumi zilnic dupa o perioada se vede diferenta
Da poti sa combini sa iei si lecitina si sa mananci zilnic nuci te va ajuta, si daca ai probleme si de concentrare ginko biloba e mai ok.

3 răspunsuri:
| Sunshine123 a răspuns:

Recomand bilobilul pe baza de ginko biloba, lecitina, uleiul de peste.

| Borat18 a răspuns:

Prostamol Uno.
Eu am luat si acum sunt un geniu!

| Bizon95 a răspuns (pentru Borat18):

E fata, nu are prostata rolling on the floor