| dayanaa a întrebat:

Hei. Imi poate spune cineva care ar fi ordinea cronologica in care sa invat lectiile de istorie din programa de la Academia de Politie "Al. I. Cuza"?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cronologia ESTE o ramura a istoriei, fir-ar sa fie! Ca doar n-oi incepe cu Evul mediu, apoi inveti Comuna Primitiva si fugi la Istoria Contemporana. Think, dude!

| dayanaa explică:

In primul rand, exista anumite lectii care apar in programa. in niciun caz nu este toata istoria, mai exact 10 lectiiwinking intrebarea era (in ciuda faptului ca pe site sunt date in ordinea in care apar in manuale), pentru a fi invatate logic exista o anumita ordine a lectiilorwinking asa ca daca nu te pricepi si nu ai ceva care sa ma ajute poti sa te abtiiwinking