| anonim_4396 a întrebat:

Hei m-am transferat la filologie si trebuie sa dau niste diferente, iar cei de acolo mi-au spus ca voi da la desen limba latina si muzica. Stiti cumva ce dau la muzica si desen? happy Mersi de ajutor.

3 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Diferenta la desen consta in desen în cărbune, pictură în ulei, decorativă, crochiuri, dar dacă nu te pricepi prea bine, atunci mai bine renunţi.

| justsummer a răspuns:

De obicei e vorba de un desen si un referat la muzica, depinde de cand de buni sunt profesorii altii aleg lucrarile pentru diferente

| takoda171 a răspuns:

De la ce profil te-ai mutat? Eu am vrut sa ma transfer de la estetica si trebuia sa dau 14 diferente...