| Jessi1234567890 a întrebat:

aceasta intrebare e pentru cei care anul trecut au dat examen pentru intrare la liceu. cam ce imi puti zice despre examenul la matematica funda

1 răspuns:
| LavsKitty a răspuns:

Pai. mi s-a parut mult mai greu ca cel la matematica, daca ai profesori buni o sa te lase sa copiezi[asa au facut ai mei]. Dar o sa fie politie afara, poate si camere de supraveghere.
Mi s-a parut destul de dificil sincer. acum depinde si daca iti place sau nu matematica.