| Jessi1234567890 a întrebat:

as vrea sa ii intrebare pe cei care au dat anul trecut examen pentru intrare la liceu cam cum a fost la mate? cam cum era subiectul adica daca avea probleme de geometrie si de astea. Si as mai vrea sa stiu cum vau impartit in clase ( asta daca la scoala la voi erau doua clase de a 8-a.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima parte a fost usoara mai multa algebra dar a doua parte a fost cu calculat niste distante ceea ce a fost mai dificil a 2a parte a fost in intregime de geometrie
La mine la scoala erau 4 clase si ne'a amestecat calculatorul si ne'a impartit in 3 clase, am stat cate unul in banca unul in spastele celuilalt pe 4 randuri

1 răspuns:
| Gorath a răspuns:

Tu esti clasa a 8-a si nu stii ce fel de examen vei da la vara?! Ciudat...
Altii au terminat deja si variantele cu subiecte.