| Noone4u a întrebat:

Hei TPU, am 2 intrebari. 1. Ce inseamna cand visez o pisica moarta cu niste pui tot de pisica care erau vii si vroiau sa se joace cu ea?
2. Ce inseamna cand tot visezi o persoana pe care oiubesti mult sau la care tii mult? [ mentionez ca noi in realitate nu mai vorbim de vreo 2-3 saptamani.]

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

Inseamna ca esti prost si penibil...

| Noone4u explică (pentru ombladon):

Nu mai rau ca tine.

| ombladon a răspuns (pentru Noone4u):

Tre sa fii putin dezaxat sa crezi in chestii de genul asta...

| Noone4u explică (pentru ombladon):

Si tu trebuie sa fi putin inapt pentru TPU

| ombladon a răspuns (pentru Noone4u):

Hai flit!

| Noone4u explică (pentru ombladon):

Haha. Mi-e mila dew tine.

| ombladon a răspuns (pentru Noone4u):

Lasa, nu avea tu grija de mine...

| Gabitsa1Puiuts a răspuns (pentru ombladon):

Ombladon, daca nu ai raspunsuri CARE SA AJUTE LUMEA nu te mai obosi sa scrii tampenii! Iti irosesti timpul. Deci nu mai comenta FRAIERE!

| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

La 2 inseamna ca ii lipsesti acelei persoane.

| Gabitsa1Puiuts a răspuns:

Pai Irina..La prima intrebare vreau sa mentionez ca probabil te-ai uitat la un film sau ceva, sau probabil ti-a murit pisica acum ceva timp [doar dau cu presupusul] iar 2.Inseamna ca ti-e dor de aceea persoana.Crede-ma! Apropo si mie mi-a murit pisica acum
vreo 2-3 ani si in aceea perioada o mai visam sad