| crissadeea a întrebat:

Am facut un ierbar pentru scoala si am anumite plante carora nu le stiu denumirea. Am incercat sa ne descriu pe net si sa le identific prin imagini, dar nu am reusit. Unde/cum as putea sa le aflu denumirea? Mersii :*!

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Clasificarea si identificarea plantelor dupa caracterele botanica.da un search pe net

1 răspuns:
| Bya_Byanka_1991 a răspuns:

Si eu am facut ierbar si chiar unele plante nu stiam cum se numesc dar am cautat clasificarea lor.