| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

Am o intrebare: o prietena buna a ramas corigenta la matematica si intrebarea mea este daca o sa ii dea ceva greu. Am auzit ca va fi o proba in scris si o proba orala
Va fi greu la proba orala? Se va face media dintre cele doua probe?
Dau funda

3 răspunsuri:
| AleCSa05 a răspuns:

Bună!
Nu va fi greu.Proba orala consta in raspunsuri la tabla, exact cum era la scoala.
Si ..la corigente e mereu mai usor ca la orele normale ..nu o zic din proprie experienta, am avut multi prieteni pe care i-am asistat la "cursurile din toamna".
Scoala e obligatorie pana in clasa a10a,profesorii sunt obligati sa va treaca pana atunci.

| Baies_Miruna_Andreea_1992 explică:

Sebastian Spinu sa stii ca este o prietena si daca nu iei in serios treaba macar nu mai comenta pentru ca tie nu ti-am cerut parerea clar?

| Tanner a răspuns:

Cica prietenarolling on the floor