| eminem100 a întrebat:

Sunt din Bucuresti si as vrea sa ma mut la colegiul de arte Dinu Lipatti. Sunt clasa a 9a dar in clasa a10-a vreau sa ma mut acolo. As vrea sa ma mut la sectia actorie. Aveti idee cum ar trebui procedat si ce probe voi da?

1 răspuns:
| xtinnuta a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa suni sau sa te duci direct acolo preferabil cu un parinte si iti vor spune ei ca trebuie sa dai niste probe de actorie asta doar daca le respecti cerintele. Pot avea cerinte de exemplu sa ai nota 10 la purtare, o anumita medie etc.