| Sosetsicaaa a întrebat:

Hei TPU cand dau cei de clasa a VIIIa evaluarea initialathinking Cine a dat. o?

4 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Cred ca depinde de profesori. Eu ieri am dat la romana, azi la germana si maine la mate.

| cristinna23 a răspuns:

Eu am dat la geografie si la religie, azi dau l; a bio si la rom

| Dragosh9988 a răspuns:

La noi toata scoala da marti la romana si geografie, apare un afish in fata scolii pe usa uite-te si tu!

| georgi18 a răspuns:

Eu am dat-o ieri la romana si spre surprinderea mea nu a fost foarte grea