| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Cand sunt simularile pentru clasa a 11-a?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

"În ceea ce priveşte simularea examenului de Bacalaureat pentru clasele a XI-a şi a XII-a, proba la limba română va fi în 19 martie, în 20 martie proba la limba maternă şi în 21 martie - proba obligatorie a profilului. În 22 martie va avea loc proba la alegere şi va fi susţinută doar de elevii clasei a XII-a. Rezultatele vor fi afişate în 30 martie."
sursa: https://www.romaniatv.net

| Victoria18 a răspuns:

19-limba romana
20-matematica
Bafta

| asperger3 a răspuns:

19 martie romana si 21 martie la istorie/matematica(depinde de profilul in care esti)