| Stargoz a întrebat:

Eu sunt mare fan al cartilor de joc si al magiei in general.Mi-am cumparat acum ceva timp un pachet bicycle si am aflat ca unii oameni le curata si altii le folosesc cu mâinile curate si nu le curata.
Eu ce trebuie sa fac? Sa le curaț sau nu? Si daca da, cum sa le curăț?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Te speli pe maini dupa ce le utilizezi, asta daca te-ar referit la microbi, ca daca sunt murdare de grasime sa zicem atunci poate ar merita curatate.
Banii ii curata cineva? doar cei cu probleme la cap poate, dar in rest aplici principiul de la bani, dupa ce am pus mana pe bancnote ma spal pe maini cu apa si sapun, asa trebuie sa faci si la cartile acestea de joc.