| RaluLoveM3 a întrebat:

Hei TPU:* imi spune si mie cineva ce materi se fac la profilul stiinte sociale, ma intereseaza mai multe de mate fizica si chimie pana in ce clasa o sa se faca:*? FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai fizica, biologie si chimie se fac pana in clasa aXa... iar din aXIa ai mate doar 3 ore si informatica 1winking
eu am terminat stiinte social-umane... daca mai ai intrebari si nelamuriri te rog sa imi spui, iti stau la dispozitie!
O zi buna,
V.

4 răspunsuri:
| nicole94 a răspuns:

E cel mai usor si fain profil. fizica, chimie bio pana in a11a..in a11a scapi dar mate faci inclusiv a12 matematica m5 ..in rest e mult de tocit dar e usor :* in rest 3 4 ore de rom lb straina ist si geografie multa happy

| EvaneSScence a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale si facem mate fizica, chimie, biologie inclusiv a Xa, dar cate doua ore pe saptamana ( chimie una biologie una )
Dintr-a Xi va fi o singura ora de stiinte, ceva amestecat.
Dar vezi ca faci latina, bleah.

| EvaneSScence a răspuns:

Dintr-a XI nu mai ai DELOC mate, nu e cum a zis hotzu. Poate asa era pe vremea lui. E o singura ora de stiinte pentru toate cele 4.

| EvaneSScence a răspuns:

MATEMATICĂ ŞI ŞTIINŢE ALE NATURII - 2

asta am copiat acum din planul de invatamant clasele XI si XII. Oricum, nu sunt pretentii de la profi la obiectele astea deloc.