| BlueDreamsss a întrebat:

Imi trebuie si mie o sceneta amuzanta pentru un concurs care va fi la scoala mea saptamana viitoare. Suntem o echipa si trebuie sa avem un moment artistic cat mai unic si frumos.
P.S. Nu trebuie foarte mare, dar nici foarte mica. big grin Funda!

3 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Faceti si voi o pantomima, ca o sa aveti succes, va garadtez.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hmm... Puteți face o scenetă despre o nuntă. Să fie pregătirile pentru o nuntă și să fie o amestecătură ceva gen s-au încurcat torturile, v-am adus tortul pe care scrie La mulți ani de 90 de ani în loc de Casă de piatră... Să fie pe acolo și un bucătar care să o tot îndoape cu mâncare pe mireasă și apoi să fie probleme cu garderoba, gen să nu o mai cuprindă rochia. Poți să faci că la un moment dat leșină cineva, din cauză că se pierde inelul de logodnă și mai continui tu. Sper că te-am ajutat :*.

| BeiibiiiiLove a răspuns:

Cauta "puiul de elefant a urcat pe curcubeuu'' asta il facem si noi