| larissa1345 a întrebat:

stie cineva daca la anul vor scadea mediile de intrare la liceu? cine ma ajuta primeste funda happy

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Intreaba un prezicator. Dupa parerea mea, copiii sunt tot mai putin interesati de scoala si de rezultatele bune. Acum 6-7 ani nu aveai ce cauta intr-un liceu bun cu note sub 9.5. Acuma nu stiu... Mai bine inveti, nu te poti baza pe faptul ca restul o sa invete mai putin decat tine iar tu o sa le ocupi locul.

| ralucikaa a răspuns:

Ca sa intri la un liceu bun trebuie sa ai media dupa 9.50, in special cat mai aproape de 10

| Seraph_3236 a răspuns:

Eu cred ca vor scadea destul de mult! Din cate stiu vor fi camere in TOATE salile din TOATE scolile unde se vor da testele! Nu ca anul trecut... Si cum multi, in anii trecuti, se "inspirau" putin in timpul examenelor si de la altii, sigur vor scadea happy