| 7bianca777 a întrebat:

Hei TPU,stiti cumva site-uri web (gratis) ca matera si fizichim,dar la rom, istorie, bio, geografie etc? Gen sa aiba lectiile explicate.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Toate la graămadă intr-un singur site, nu prea dar ia-l pe ăsta deocamdata

https://eduboom.ro/lectii-pe-materii/matematica/8-clasa

| 7bianca777 explică (pentru sierra1):

Nu vreau neaparat intr-un singur site, si am zis gratis.

| sierra1 a răspuns (pentru 7bianca777):

~ 7bianca777: ...si am zis gratis~

Bibi mamă, mai cască nițel ochișorii! Site-ul e GRATIS la fel și bunul simț de care ai putea da dovadă!

Cu plăcere!

| 7bianca777 explică (pentru sierra1):

Eduboom e cu abonamenthappy

| sierra1 a răspuns (pentru 7bianca777):

Mai cască odată ochișorii!

| 7bianca777 explică (pentru sierra1):

E cu abonament, mai casca i tu odata.

| sierra1 a răspuns (pentru 7bianca777):

După ce că ai probleme cu vederea mai ești și obraznică... și asta in loc să zici "merci".

Cum spuneam: cască ochii că e gratis dar n-ai tu treabă cu astea

| MariaEElena0505 a răspuns (pentru sierra1):

E cu abonament dupa 7 zile? Eu am acolo. Foarte misto site-ul, dar nu toata lumea isi permite. Doar zic.