| anonim_4396 a întrebat:

HEI TPU. trec clasa a8-a anul acesta, si nu stiu de ce, imi este foarte frica. sad Cum e anul acesta, avand din vedere ca e si ultimul? sad am prietene care tocmai au terminat a8-a, si au zis ca a trecut repede, dar nu cred ca va trece asa. Voua cum vi s-a parut? ce clasa ati terminat acum?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tocmai ce am terminat a8a si cred ca a trecut foarte repede anul. Cel mai bun lucru pe care il poti face anul asta este sa inveti si sa iei note cat mai mari, ca sa-ti iasa media pentru liceul la care vrei sa dai. Bafta :*!

| NikoMiha a răspuns:

Clasa a 8-a trece repede.nu trebuie sa iti fie frica pentru ca nu ai de ce.eu am terminat a 10-a