| LoVe_6598 a întrebat:

Heii... servus!
Dau MARTI teza la matematica si mi-e asa frica...
Aveti cumva niste site-uri cu modele de teza? [ avand in vedere ca-s in clasa VII].big grin
! Fundita!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna, pai in primul rand voi aveti culegeri de matematica? ca de obicei in culegeri baga modele de teza, in a mea cel putin este

| Mirunicamy a răspuns:

Http://www.temedematematica.com/teze-7.html mie imi este de folos, maine pe 20 am teza la mate

| gabriela23 a răspuns:

Daca esti in clasa a VII-a poti sa stai linistita ...si eu sunt in clasa a VII-a si la noi neo ziss profu ca de obicei tezele de cls a VII_a si VIII_a sunt alcatuite din 2 puncte:unul la care trebuie sa dai doar raspunsul si celalat la care trebuie sa faci si rezolvare.(sper ca te-a ajutat raspunsul meu)am incercat sa te ajut...eu sper ca am reusit cat de cathappyhappyhappy