| Lavinia2803 a întrebat:

Heii happy.Stiu ca primiti multe intrebari de genu in ultimu` timp dar am zis ca n-am ce pierde. Vreau sa intru la un liceu ce a avut anul trecut media de admitere 7.96 (am media 8.72) si am primit si descurajari in sensul asta pentru ca are numai o clasa de 28 de elevi si mai sunt si altii cu medii mai mari care vor sa intre.Imi e oarecum frica..Care e parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Eu cred ca o sa intri si la mine acum 3 ani era o medie asemanatoare si am avut colegi care au intrat si cu medie mai mica decat cea de intrare
consider ca o sa fi bine.

3 răspunsuri:
| Lavinia2803 explică:

Multumesc pentru incurajari happy Insa din pacate nu pot sa dau funda la toti sad

| alex161090 a răspuns:

Ai o medie foarte buna eu cred ca o sa intri pentru ca si eu am 8, 85 si vreau sa intru la un liceu care anul trecut s-a intrat cu 7, 9 si cva.BAFTA sper sa intri unde iti doresti!

| Tencalec_Ulmiana_1998 a răspuns:

Nu-ti fie teama.Si eu sunt in aceeasi situatie.Vei intra deoarece este diferenta mare intre media ta si ultima medie de admitere.Depinde cati elevi cu media mai mare decat a ta opteaza la acel liceu. Bafta big grin