| kkkk a întrebat:

HEII..sunt baiat si sunt la mate-info. Am vrut sa ma axez pe mai departe pe acest domeniu, dar se pare ca nu prea imi place informatica. pot sa ma duc la facultate la farmacie? ( imi place chimia si chiar ma atrage sa ma duc acolo )

2 răspunsuri:
| kkkk explică:

happy

| blu3g3nd3r02 a răspuns:

Bineinteles! Din informatiile mele de la mate-info te poti duce la orice facultate fara probleme big grin Am o cunostinta care a continuat la medicina generala de la mate-info... Deci succes!