| laviiixdheloo a întrebat:

Heii..tpu

imi puteti spune care e lista cu cele mai bune licee din Timisoara 2013 va rog.:**:*::**::*:**:*:! mersii..va pup app FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Cauta pe http://admitere.edu.ro/2012. Acolo poți vedea toate mediile de intrare la fiecare liceu în parte. :)

| laviiixdheloo explică (pentru FaraSareDoi):

Dar sunt din 2012 eu am nevoie din 2013

| laviiixdheloo explică (pentru laviiixdheloo):

Astept i alte raspunsuri..eu stiamca moisil e pelocul 1 ..cnb pe2..si lopga pe 3.

| FaraSareDoi a răspuns (pentru laviiixdheloo):

Pai asa afli care este cel mai bun... In funcție de mediile din anii trecuți. Acolo (pe acel site) găsești mult mai în detaliu mediile de la fiecare profil în parte.
Anyway. I was trying to help. happy

| Mwha a răspuns (pentru laviiixdheloo):

Este bun raspunsul meu sau nu?

7 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Lista cu cele mai bune licee din Judetul Timis :

1- Liceul de Arte Plastice Timisoara - 9.09

2- Col. Nat. Banatean Timisoara - 8.8

3- Liceul "Alexandru Mocioni" Ciacova - 8.75

4- Col. Nat. "C. Diaconovici Loga " Timisoara - 8.67

5- Col. Economic,, F.S.Nitti" Timisoara - 8.52

6- Col. Nat.,, Ana Aslan " Timisoara- 8.37

7- Colegiul Tehnic "Henri Coanda" Timisoara - 8.21

8- Grup Scolar "Aurel Vlaicu" Lugoj - 8.01

9- Liceul Teoretic "Vlad Tepes" Timisoara - 8.01

10- Colegiul National "C.Brediceanu" Lugoj - 7.95

11- Grup Scolar Energetic Timisoara - 7.95

| LegionarulRoman a răspuns:

Eu stiam ca Moisil e pe 1, pe 2 Colegiul National Banatean, iar pe 3. CD Loga!

| geo99990 a răspuns:

Liceul Grigore Moisil,Colegiul Naţional Ana Aslan Timişoara,Colegiul Naţional C. Diaconovici Loga Timişoara,Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara,Colegiul Economic F.S. Nitti Timişoara, Liceul teoretic Vlad Ţepeş, Liceul Teoretic J.L. Calderon Timişoara, Colegiul Naţional C. Brediceanu Lugoj, Liceul teoretic William Shakespeare. Sper ca te-am ajutat :*Funda?