| Narciiiiiii a întrebat:

Heii TPU! ♥ Sunt pe clasa 8, si la anul as vrea sa merg la liceul militar din Alba Iulia, ma puteti ajuta? Adica, as vrea sa stiu si dormitoarele, cati dormim intr-o camera? Sau daca sunt ore de vizita? Sambata sau duminica, putem pleca sa ne vizitam familile? Daca e frumos? E foarte strict, sau acceptabil? Am auzit ca este o bursa lunara, sau ceva de acest gen? Si chestii din astea, cat de DETALIAT posibil ♥ Multuumesc mult! :* aaa, si. avem internet?

5 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

"Frumos" limbaj...si intrebarea e chiar foarte pertinenta. "Te ia" pe tine cu liceul ca sa nu ajunga ca tine. O persoana fara educatie care are doar cuvinte obscene in vocabular. Eu te-am raportat si chiar ii rog si pe ceilalti sa o faca deoarec m-am saturat de oameni care se baga in seama doar pentru a-si etala "cunostintele". Acum sa revin la subiect...din pacate eu nu te pot ajuta deoarece nu am fost la acest liceu, dar nu m-am putut abtine sa nu comentez. Oricum, succes mai departe si sper ca alegerea ta sa fie una buna. happy

| Narciiiiiii explică (pentru iulianr):

Ma bucur ca mai sunt si oamenii cu *capul pe umeri* :3

| iulianr a răspuns:

Multumesc pentru mesajul trimis, dar il voi face public. Poate nu e corect sa fac asta, dar m-am saturat de cei cu "inteligenta superioara", care au impresia ca au dreptul sa isi bata joc de altii. Nu contest ca nu esti inteligent, dar se pare ca nu ai bun simt. Si cu acest mesaj voi incheia, deoarece nu vreau ca aceasta intrebare sa fie mascata de "conflictul" dintre noi.

P.S. Acesta este mesajul trimis cu ceva timp in urma (am facut print screen): http://postimg.org/image/xdfihktgf/

| Hemera a răspuns:

Habar nu ai ce inseamna liceul ala. Nici macar 1%!
Normal ca prostii vorbesc...