| Annaa0905 a întrebat:

Hello happy am as avea nevoie de un liceu fara frecventa in Timisoara, imi puteti spune cateva? E urgent, multumesc :

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu mai exista forma "fara frecventa" la liceu, doar forma cu "frecventa redusa".
Cauta pe site-ul oficial al ISJ Timis si o sa gasesti liceele care au aceasta forma sau te poti interesa direct la ISJ.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai există învăţământ "fără frecvenţă"!
Este doar învăţământ la zi, la seral, sau cu frecvenţă redusă.

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......insa-au_1/