| ela_2944 a întrebat:

Hello! imi puteti spune si mie cum se scrie un report( ne a dat engleza )

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dar tu ce faci la ore, dormi? Că mi-e greu să cred că profesorul ăla e idiot şi vă dă teme fără să vă predea înainte.

| ela_2944 explică (pentru Gizăz):

Nu stiu de ce imi raspunzi cu atat de multa rautate. e o simpla intrebare.

| Gizăz a răspuns (pentru ela_2944):

Pentru că am boală pe oamenii care stau şi-aşteaptă cu mâna-ntinsă în loc să-şi folosească creierul. Bun, nu ai fost atentă la oră. Dar există Google ca să afli ce e ăla. Există pe internet zeci de subiecte pe care le poţi aborda. Există scheme etc etc. Cu un minim de efort îţi rezolvi problema. Dar tu nici măcar nu ţi-ai dat interesul să cauţi sau măcar să întrebi ce vrei în română. Abia am înţeles ce vrei.

| ela_2944 explică (pentru Gizăz):

De unde stii tu ca nu am cautat? si da voiam in romana pentru ca nu stiu foarte bine engleza si imi e putin mai usor

| AnaIncognito a răspuns:

Ce fel de report?

| AnaIncognito a răspuns:

Adica despre ce trebuie sa fie?

| ela_2944 explică (pentru AnaIncognito):

Viata studenteasca