| AAme23 a întrebat:

Hello, people!
Ce parere aveti de facultatea de litere, filologie engleza-franceza?
Este grea? Examenele sunt grele?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Examenele nu-s deloc grele, ca-i doar de tocit la romana si limbi straine, pe care va trebuii sa faci un efort sa scrii si pronunti corect, cu accentul lor.

| Chriss203 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mor de ras. vin aici dupa ce ti-am comentat la intrebarea acelui elev de liceu caruia i-ai reprosat faptul ca se exprima gresit si ca LICEUL nu l-ar primi.
tu scrii "trebuii" cu 2 i... nu sesizezi nimic gresit? pe tine te-a primit "LICEUL"?

| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi pe aici ce spune lumea, poate te ajuta:
https://www.youtube.com/results?search_query=facultate+de+litere

Mai poti cauta si dupa alte cuvinte cheie.