| SimonaCristina a întrebat:

Hello, TPU! URGENT, VA ROG! Stie cineva de unde pot gasi site-uri serioase cu exercitii cu puteri de nivel mediu-greu si greu-foarte greu pentru clasa a 5-a?

Răspuns Câştigător
| Railly a răspuns:

Cel mai greu pe care l-am intalnit este cu olimpiade din anii trecuti:
http://www.olimpiade.ro/informatii.php?editie=4&materie=2
( contine si alte concursuri )
Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| SimonaCristina explică (pentru Railly):

Multumesc! Tu ai avea funda, dar nu imi arata in coltul din dreapta '' Declara raspunsul castigator''! Si NICI in dosarul ''Notificari''! Multumesc din inima! Sanatate si la multi ani! Sorry! crying

4 răspunsuri:
| catalinmodan a răspuns:

Eu in clasa a 5-a imi faceam singur temele fara nici un site

| SimonaCristina explică (pentru catalinmodan):

Adevarat....Foarte adevarat...Insa ma refeream la subiecte date la concursurile scolare ( nu mai exista la librarie culegeri ).

| SimonaCristina explică (pentru catalinmodan):

Si NU SUNT TEME! Sunt exercitii pregatitoare pentru olimpiada!