| elenaborosoiu a întrebat:

Helo TPU! am nevoi urgenta de ajutor dati-mi repede niste titluri de literatur ca personaje de epoc funda cat mai multe funda funa:**:

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dragă Elena, eu nu am înţeles nimic din enunţul textului tău. Nu vei să reformulezi şi să ne spui clar ce doreşti?

| elenaborosoiu explică:

Tituluri de lecturi sau teatru pe personeaje de epoca

| corolav a răspuns (pentru elenaborosoiu):

Reciteşte textul! Ce înseamnă " tituluri "? De lecturi? Ce consideri tu aceste "lecturi"? De teatru = Te referi la creaţii dramatice? Ce înseamnă "personeaje"? Ce consideri tu a fi " de epocă?" Nu eşti româncă? Vrei titluri de creaţii dramatice şi ale lor personaje? Nu te supăra, eu tot nu te-am înţeles!