| comycutza a întrebat:

Help... termin clasa a 8a si nu stiu la ce liceu din CT sa ma duc am medie peste 9. ce licee imi recomandati si dc?

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Constanteanca de-a mealaughing
pai, daca ai medie peste 9 poti la traian cu 9, 25 pe real parcathinking, la eminescu, la decebal se intra si cu 8, 75, la mircea se intra cu 9, 50 pe stiintele naturii

2 răspunsuri:
| Babbe a răspuns:

Estii din Constantsa?! ps: si euu sunt boboaca laughing. paii, Decebal, Pedagogic thinking, Sau Eminescu, astea ar fi bune pentru media ta :*. Mult noroc, o sa vezi si in ghid oricum.

| FanjUsTinDbiEBer a răspuns:

Io zic umanu eu acolo m-as duce pentru ca parerea mea ii ce-l mai simplu funda te rog am si raspuns primabig grin>big grin