| ραтяίcία a întrebat:

Sunt clasa a8a si sunt din Buzaubig grin.am medie destul de marebig grin. Ce licee imi recomandati si cu ce profile?big grin
Este cineva de pe aici la vreun liceu din buzau? Cum sunt profesorii?big grin

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Conteaza si care sunt pasiunile tale, dar totusi, daca ai medie mare poti merge la Hasdeu sau la Eminescu.Profilul depinde de tine.
si eu sunt a 8-a,dar cica la liceu profesorii sunt mai exigenti,si din cate mi=a spus diriginta, nu trebuie sa le zici "doamna" sau "domnu" ca te iau la injuraturi, gen "doamna-i mata"laughing [cica asa zice o profesoara de la eminescu]