| purplebutterfly a întrebat:

Help... trebuie sa invat 15 versuri din iliada dar problema e ca nu gasesc nicaieri versurile. Imi puteti spune un site unde pot gasi? PLzzzzzzzzzz! FUNDA

5 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Trebuie neaparat de pe net? mai exista si carti.de ce nu te duci la biblioteca sa imprumuti o carte? cred ca vei gasi mult mai repede versurile asawinking

| TwlGirl a răspuns:

Ai incercat sa scrii Eliada?

| purplebutterfly explică:

Faza e ca se cheama iliada si la biblioteca din oarsul meu nu se gaseste decat in proza. si orasul e mic. daca ar fi sa o cumpar i-as da cuiva sa-mi ia dintr-un oras mai mare dar faza e ca, costa peste 80 de lei cea in versuri