| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi si eu filmul anime Orange Mirai?
Pe MAL spune ca filmul a aparut pe 18 noiembrie 2016, dar eu nu il gasesc, am incercat pe diferite site-uri, cum ar fi gogoanime (care nu il gaseste) si pe kissanime (care spune ca filmul nu a aparut inca).
Am vazut anime-ul Orange mai de mult, si mi-a placut mult, si cand am vazut ca are si un film numit Orange Mirai, am fost ceva de genul : "Trebuie neaparat sa il vad, ca daca nu, o sa mor", si acum problema este ca nu il gasesc nicaieri, si chiar ca o sa mor daca nu il gasesc.
Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

La primul imi cere sa imi fac cont, iar la al doilea este doar un trailer, dar mersi oricum, o sa mai astept ceva timp, poate o sa il gasesc in cele din urma.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai caut, si daca gasesc, iti trimit mesaj. happy

| UnSimpluRoman a răspuns (pentru Mayhem666):

Tarziu dar gasesti acum pe animeg laughing

| LuluOneMillion a răspuns:

Daca vei cauta acum normal ca nu gasesti. La fel ca orice film, va aparea dupa minim 6 luni pe dvd si pe net. Unele mai apar mai devreme facute de cei care merg la cinema dar calitate super naspa. Si acum astept kimi no na wa sa apara bluray dvd. Cand apar, sigur le vei vedea pe gogoanime si kiss anime, precum si alte site-uri la noutati.