| Onofrei_Eliza_1998 a întrebat:

Help! vreau sa invat limba koreana cat mai repede....cam in 2 saptamani! cine ma ajuta cu un site sau vreun manual...sau daca stie cineva sa ma invete!?

10 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Raspunsul e aici:

http://fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

Ce naiba vrei sa inveti cacatu ala de limba?

| Onofrei_Eliza_1998 explică (pentru Crucified):

De ce te comporti ca o proasta? nu am nevoie de parerea ta daca nu te intereseaza subiectul!

| Onofrei_Eliza_1998 explică (pentru Crucified):

Totusi! as vrea sa ma ajutati!

| Crucified a răspuns (pentru Onofrei_Eliza_1998):

Dar vibratoare nu vrei?

| Onofrei_Eliza_1998 explică (pentru Crucified):

Nu mersi! oricum dupa cum vad ca n-ai ce face ar tebui da iti bagi unul in cur!

| Crucified a răspuns (pentru Onofrei_Eliza_1998):

Macar eu am ce face, fata lu Mitica. Inteleg ca n-ai bani de vibratoare.

| taken a răspuns:

Intr-un timp atat de scurt este imposibil.

| Hevnoraak a răspuns:

Ce dorești tu e imposibil, doar dacă ești un geniu poți învăța o limbă într-un timp atât de scurt. Dacă cauți pe Google sunt sigur că găsești ce ai tu nevoie.

| lolasante89 a răspuns:

Pe google translate

| Onofrei_Eliza_1998 explică:

Am nevoie de raspunsuri ajutatoare, nu de genul asta de raspunsuri!

Întrebări recente