Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2614856intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Apr
SATI 362.560AFISARI
163.761VIZITE
134.537V. UNICI
16 Februarie 2012
d0initza intreaba:

Hey! am windous 7 si vreau sa vad pozele fara a le deschide deoarece pentru a cauta o poza trebuie sa o deschid. ce cum fac?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    17 Februarie 2012 10:24
    RS4 a răspuns:

Multi stiu, putini cunosc! happy
    Da click dreapta pe my computer/proprieties/advance system settings/la performance dai settings/ bifezi a 13-a casuta (show thumbnails instead of icons)! sper ca asta sa fie problema! bafta!

18 Februarie 2012 18:46
    d0initza explică (pentru RS4):

Multumesc tare tare mult

28 Octombrie 2013 17:45
    marinlotca a răspuns (pentru RS4):

Dar in rusa poti sa explici ....la mine pc ii in rusa

- Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 18 Februarie 2012 22:49
    RS4 a răspuns:
    Si funda ?
  • 16 Februarie 2012 23:31
    iulianpuscasu a răspuns:
    In folderul cu poze...sus trebuie sa ai cv de genul "size sau o casuta mica cu patratele in ea dai p ea si ai cursor si maresti cum vrei. Funda?
    16 Februarie 2012 23:37
    d0initza explică (pentru iulianpuscasu):
    Nu ma reper la size... ci la faptul ca nu pot vedea ce contine o poza decat daca o deschid deoarece imi apare un peisaj ca iconita, vreau sa vad ca la wind XP sa vad ce poza e fara a o deschide
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 17 Februarie 2012 08:00
    Raspuns anonim:
    Bună! Când ești la Pictures, sus în dreapta sunt două mici butoane lipite. Pe unul e o iconiță ca o poză, alături e o săgețică. Dă click pe săgețică. Apare o mică fereastră în care ai Extra large icons, Large icons, Medium icons, Small icons. Dă click pe una din astea și vei vedea imaginile (foarte mari la Extra large și apoi din ce în ce mai mici, la opțiunile următoare ). Dacă vrei să te întorci la listă, fără imagini, intri tot aici și dai click pe List. Succes!
    Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/