| adiadi10 a întrebat:

Hey...intreabarea aceasta este la fel ca cealalta eu nu vreau rezumat nici demostratia eu vreau povestirea-planeta celor doi sori De Horia Arama
va rog frumos ajutati`ma dau fundita multumesc multt big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca exista pe internet, va trebui s-o cauti la biblioteca. Numai bine!

mira
| mira a răspuns:

Rezumatul sau povestirea sunt cam acelasi lucru.De ce nu incerci singura? Vrei ca altcineva sa-si consume timpul pentru comoditatea ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog imi dati un rezumat