| DeadRedCupcake a întrebat:

as avea o intrebare este acel site karaoke party am o prietena si am vrea sa facem o competitie doar ca ea e acasa eu acasa la mine si nu stiu cum dar vreau ca doar noi doua nu sa vina tot siteul funda

1 răspuns:
| Alphacrow21 a răspuns:

Pai va faceti o camera a voastra pe site-ul ala, sa fie privat, ii dai cerere, iti accepta si ai intrat daca nu se poate, va sunati pe facetime happy si iti iei un laptop ceva si faceti karaoke happy