| Alexxutsa a întrebat:

As vrea sa`mi dati cateva idei in legatura cu tema : " Pregatire pentru extemporale si teste ". Am nevoie la dirigentie. Idei? >: Funda!

Răspuns Câştigător
| praf a răspuns:

Scrii asa si moare dirigintele!
"Eu imi incep pregatirea pentru extemporale si teste din momentul in care mi se preda lectia,invatand-o,asa fac cu fiecare lectie in parte,mai exact le invat din mementul in care mi-au fost predate,iar cand se apropie testul, respectiv extemporalul recitesc materie care mi se cere pentru test in ultima zi relaxandu-ma, iar la teste nu imi fac probleme si nu ma stresez pentru ca detin controlul asupra materiei!"

0 răspunsuri:
Întrebări recente