| Irinuca99 a întrebat:

Cine imi poate da cateva idei de jocuri pe tema : INTRU USOR IN PANICA?
P. S: Imi trebuie la ora de dirigentie am de facut o ora pe tema astatongue
Funda!

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai sa te prefeci ca ii dai una peste fata, si in ultim moment sa iti dai parul de pe spate, sau sa te prefaci ca ii dai cu picioru si de fapt sa te uiti la marime si sa-i spui ce marime porti, sau intrebarea cu : "Mai ai?" daca zice da ii spui **** pe limba, daca zice nu ii spui dar ai avut **** pe limba, daca spune ca nu a avut niciodata, spui **** mare, si mai stiu o gramada