| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat. Mie imi place foarte mult sa desenez si vreau sa ajung arhitect. Insa nu ma pot hotara ce sa fac. Nu stiu la ce liceu sa ma duc, este unul cu profil mate info si liceul de arte cu profil arhitectura. Insa se spune ca la liceul de arta nu prea se face carte si nu am unde sa merg mai departe. Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| RoCkYbOyLoW a răspuns:

Nu este adevarat daca ai talent si iti place du-te spre desen liceul de arte este la fel de bun ca si celelalte stai linistita acum depinde de tine bafta si mult noroc:]