| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

azi am avut o problema la scoala la ora de engleza ne ascultase dintr-un proiect despre istorie si citit/tradus din carte si pentru toate astea am luat nota 8 iar la cativa 10 chiar si unele fete destepte i-a dat nota 9 iar unei colege i-a dat nota 7. Eu zic ca profesoara ast are ceva c mine ca odata a mai facut chestia asta mi-a dat nota 8 si la un coleg din clasa (anul trecut) i-a dat 0 doar cu o conditie sa stea potolit. Si intrebarea mea este voi cum ati proceda daca vi s-ar intampla asta.

1 răspuns:
| RockOrNothin a răspuns:

Am avut astfel de profi. Pentru un prost ne dădea tuturor cu 3 puncte mai puțin. Pentru UNUL. Sau aceeaști profă, dacă te uitai sub bancă, vezi Doamne luai ceva, te spunea dirigintei că "deranjezi" ora.

Ne-am dus frumușel juma de clasă la directoare și i-am spus Pa-Pa idioatei happy