| MissVanity a întrebat:

Ce parere aveti de subiectele de astazi? pentru cei de cls a8a.

7 răspunsuri:
| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Nu sunt a 8 a, dar m-am uitat peste ele pentru ca si eu am dat acum 2 ani si mi s-au parut simple cele de azi.

| Fiction a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte usoare subiectele.Chiar e usor si pentru cei slabi sa ia 5.

| Zoey112 a răspuns:

Au fost usor din cate am auzit

| georgeta27 a răspuns:

Destul de accesibile

| 123lalala a răspuns:

A fost destul de bine, acuma depinde ce punctaj primim la compuneri, in rest la partea de gramatica m-am descurcatwinking

| airaad a răspuns:

Au fost simple ma bucur ca ne-au dat caracterizare Numai fraza aceea cu atributiva a fost o porcarie laughing

| TheBreak a răspuns:

Simple...
Au fost facute asa usoare pentru a lua toti +5