| Alex54679 a întrebat:

Daca nu ai bacalaureatul luat te poti inscrie la vreo facultate de stat sau privata?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, si oricum, daca nu faci fata unui bac, cum crezi ca faci unei sesiuni? laughing)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ar fi chiar culmea laughing.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.

| Bondarel99 a răspuns:

Legea din Romania nu permite facultatilor sa accepte studenti fara bac...deocamdata.
Au fost multe facultati care su incercat sa faca asta si nu au fost lasate.
Doar la postliceala poti.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adry05):

Stai linistita ca la Spiru Haret trebuie doar sa te prezinti ca sa promovezi un examen.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu