| Zanisoara a întrebat:

intru la liceu si eu m-am inscris la mate info dar se pare ca sunt la mate info intensiv engleza si eu nu ma pricep la engleza.Cum am ajuns la intensiv engleza? Si nu trebuia sa dau un test sau ceva ca sa intru acolo? Nu am dat nimic si azi cand am mers la liceu sa vad in ce clasa sunt am aflat ca sunt la intensiv engleza.Dau funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi cum ai ajuns tu acolo? noi te am inscris?

testul la limba se da doar pentru bilingv, la intensiv nu se da