| obsesion15 a întrebat:

Stiti cati elevii merg la olimpiada nationala la romana din fiecare judet la clasa a viii a(vreau un numar, chiar si aproximativ)? Astept raspuns.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de rezultatele obtinute de judet in anii anteriori la nationala

2 răspunsuri:
| adriana18 a răspuns:

Pai din fiecare judet se ia un singur elev pentru nationala la romana si chiar daca 2 elevi au acelasi punctaj se face proba de baraj, funda?

| adriana18 a răspuns:

Acu nu mai depinde de aia de anul trecut si rez lor la nationala se ia doar uu de pe judet funda?

Întrebări recente