| TbX_4651 a întrebat:

sunt clasa a 8-a si trebuie sa fac ceva pentru cursul festiv de sfarsit de an...Eu trebuie sa fac un discurs despre diriga mea, profa de engleza si franceza si nu am nicio idee. Va rog ajutati-ma macar cu inceputul ca dupa ma descurc eu.Cred ca poate fi si ceva mai sobru si ceva mai funny...nu stiu.Please help! Mai ales cei care ati mai facut

1 răspuns:
| Ellayboy a răspuns:

Pai poti incepe cu un discurs simplu, bani de flori nu am avut dragile mele profesoare, dar de trei coroane tot am strans noilaughing, hai ca am glumit, pai poti sa le multumesti in numele intregi clase ca ati invatat multe lucruri bune datorita lor, a atentiei si rabdari de care au dat dovada atunci cand isi sustineau lectile, un adevarat exemplu pentru voi, si o sa va amintiti cu placere de orele sustinute de ele, chiar daca sa mai intamplat sa fi fost neascultatori, acum este un moment bun de a va cere iertare...si ca va pare rau ca trebuie sa va despartiti, dar asta este urmeaza o noua etapa din viata voastra...iar la final de discurs poti sa faci promisiunea ca le veti mai vizita cat de curand ca elevi de liceu. Multa bafta!winking