| TbX_4651 a întrebat:

sunt clasa a8-a si trebuie sa fac ceva pentru cursul festv de sfarsit de an.Eu trebuie sa fac un discurs despre diriga mea, profa de engleza si franceza...Nu prea am idei si as vrea sa ma ajutati va rog.Cred ca poate fi si ceva mai sobru si ceva mai funny, poate o piesa de teatru... Dar vreau ceva foarte original. Cea mai originala idee primeste funda+vot

2 răspunsuri:
| TbX_4651 explică:

E bun raspunsul tau, bety insa as vrea ceva la un nivel mai ridicat...si mai diferit.nu standard

| BeTy1903 a răspuns:

Buna! Ai putea sa spui ceva de genu :Aceste persoane care le spunem doamne profesoare sunt mai mult decat profesoare.Ele au grija de sute de elevi sa ai o educatoe corespunzatoare, sa invete bine si incearca sa ii ajute cat mai mult, cu alte cuvinte:le vor ot bine din lume.Pe mine m-au invatat multe lucruriinteresantece le aplic in viata de zi cu zi si care imi trebuie mereu.Le multumesc din tot sufletul! I ceva de genu spercate-am ajutat! pupici :*

Întrebări recente