| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

v-ati uitat la emisiunea Romania te iubesc era vorba despre copii din Romania care ei sunt in afara tarii noastre si ei cred ca este o tara straina dar mi-e nu mi se pare corect daca copilul vrea sa stea in tara straina sa stea dar cine ii obliga sa vina in tara si ce vrea sa zica ca trebuie sa o ia de la 0 adica sa inceapa clasa 0 asta e chiar culmea sad ce parere aveti. Dati-mi raspunsuri utile, cand m-am uitat la ochii acelor copii imi venea sa plang. Voua vi se pare corect ce-a ce se intampla.

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Nu se refera la asta..se refera la invatamant ca trebuie sa invete o materie boua care lor li se pare straina si grea ca s-au intors inapoi dar nu ca ii da la clasa 0 nicidecum.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

Nui despre copii este despre invatamant, nu te teme nimieni nu ii obliga la nimic.