| aℓèè a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care liceu este mai bun in profilul filologie:Spiru Haret sau Ecaterina Teodoroiu?(ma adresez aici celor care sunt din judetul Gorjwinking Vreau mai argumentat si chiar pareri despre profesori.Multumesc!

7 răspunsuri:
| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Nustiu dar imi dau seama ca amandoua is slabe.winkingMai cautalaughing

| aℓèè explică (pentru SalutBunaLarevedere):

1.Daca nu stii, nu raspunde(nu ti-am cerut sa iti dai cu parereahee hee si 2.Niciunul nu e slabwinking!

| SalutBunaLarevedere a răspuns (pentru aℓèè):

Atunci cu ce medie se intra? daca ai terminat cl a viii ar fi trebuit sa primesti brosura cu licee

| aℓèè explică (pentru SalutBunaLarevedere):

Am primit-owinking si stiu si cu cat se intra, am medie.Eu voiam doar sa stiu care e mai bun din cele 2.Se intra cu 8.92 si 8.82 la ambelewinking.

| SalutBunaLarevedere a răspuns (pentru aℓèè):

Aha.Bn.Si te-ai hotarat? Or fi bune, dar pe mine ma ia gura pe dinainte de fiecare data.Fac ce trebuie numai ca vb vrute si nevrute.

| aℓèè explică (pentru SalutBunaLarevedere):

Te cred...laughing. Da, m-am hotarat...am ales Spiru si am intrat!:d

| SalutBunaLarevedere a răspuns (pentru aℓèè):

Bv big grin