| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,vreau si eu un LINK cu rezultatele evaluarii nationale 2013, Bucuresti.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deplaseaza-te pana la scoala, ca numai acolo se afiseaza.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Am auzit ca se afiseaza si pe net dar nu le gasesc si stau cam departe de scoala.

| cooldreams a răspuns:

Le gasesti pe edu.ro la Admitere 2013, dar vor fi afisate abia dupa contestatii sa chiar dupa repartitie (sau cand are ministerul chef si/sau bani sa actualizeze siteul)

| BlackShad0w a răspuns:

Pe net apar mai tarziu. Pe edu.ro, pana in ora 20:00 vor aparea. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru BlackShad0w):

E trecut de ora 20 :00 si inca nu au aparut straight face

| BlackShad0w a răspuns (pentru anonim_4396):

Am observat! Nu inteleg de ce nu s-au pus! straight face Nesimtire din partea lor!

| anonim_4396 explică (pentru BlackShad0w):

Chiar ca.