| Child a întrebat:

Hey! Vreau si eu sa descarc aplicatia "Fruit Ninja" pe un telefon ZTE Racer ii Android. Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| y0nutz3ly a răspuns:

Conectezi netul si in meniul telefonului trebuie sa ai o aplicatie play store, dai pe games si scrii numele jocului.

2 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Trebuie sa ai in meniul telefonului play store, activezi netul dai games si scrii numele jocului happy

| y0nutz3ly a răspuns:

Conectezi netul si in meniul telefonului trebuie sa ai o aplicatie play store, dai pe games si scrii numele jocului happy